Home / Deelnemerslijst

Deelnemerslijst

3 km Teams starttijd eindtijd
1 Livia Brugman, Leonardo Brugman. Begeleider: Edward Brugman Jeugd   (geel) 12.06 uur
2 Dean Oorschot, Thijmen van de Poel, begeleider: Jacco van der Poel Jeugd   (geel) 12.18 uur
3 Kayden Helbers , Jeff Helbers , Jip van Bergen Jeugd   (geel) 11.54 uur
4 Olaf Roele, Sander Roele Jeugd   (geel) 12.06 uur

 

 

7 km Teams starttijd eindtijd
1 Yvonne van der Veen-van Kampen, Ellen den Broeder, Francine Kraaijenbrink   (geel) 12.12 uur
2 Suuz Kuiper, Ruud de Vries, Nicole Laurijssens (team 3xniks) (groen) 12.18 uur
3 Berry van der Stel, Sandy van der Stel (geel) 11.54 uur
4 Ruud van der Water, Marcel Goorbergh (groen) 11.00 uur
5 Team Roxanne van der Spek (4x en 2 begeleiders) (geel) 12.00 uur
6 Bert den Heeten, Victoria Uger, Anton Noordzij, Marco van Gils (groen) 12.24 uur
7 Anastasia Providaki, Altay Barrisever/begeleider:Cuneyt Barrisever (geel) 12.24 uur
8 Daan Ulijn, Bran de waard, begeleider: Carolien de Waard (geel) 12.12 uur

 

 

12 km Teams starttijd eindtijd
1 Kyra Wijntjes, Ruben vd Poel, Kiki Nieuwpoort. begeleiders: Laura Wijntjes, Nathalie vd Poel (gaan 7 doen, maar lopen als het goed gaat verder naar 12) Jeugd (geel) 11.48 uur
2 Simon Schell, Bianca Kelch , Raymond den Engelsman, Jeroen Kelch (Team Keks) (groen) 11.24 uur
3 Faye Oorchot, Stacey de Bruin, Celeste van Es. Begeleider: Fabian van der Vliet/Joseph Ngongo Jeugd (geel) 11.42 uur
4 Coritha Kalis de Groot (groen) 11.30 uur
5 Pauline van Kan en Arjen Kok (groen) 11.30 uur
6 Danny Janssen , Wiebe de Haan, Jeroen den Ouden (groen) 11.36 uur

 

 

 

 

16 km teams starttijd eindtijd
1 Pawel Gawrylczyk (groen) 11.12 uur
2 Lucienne Hiralal, Wouter Visser  (Team Kreken) (groen) 11.12 uur
3 Sem van Bijnderen, Siebren Barten, Troy Lugtenburg, Roos hendriks Jeugd (geel) 11.18 uur
4 Sami Mazin, Roy Neijs (groen) 11.06 uur

 

 

 

21 km Teams starttijd eindtijd
1 Bastiaan Voogt, Eric van der Wal (groen) 11.00 uur
2 Dennis van Biene en Dennis de Kruif (groen) 11.06 uur
Top